Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed16372.579,-363,-0,-8.769,-
Lejlighed16402.790,-381,-0,-9.480,-
Lejlighed16463.213,-409,-0,-10.902,-
Lejlighed26503.489,-446,-0,-11.850,-
Lejlighed26553.838,-474,-0,-13.035,-
Lejlighed26594.111,-498,-0,-13.983,-
Lejlighed26644.479,-534,-0,-15.168,-
Lejlighed317664.611,-566,-0,-15.642,-
Lejlighed45795.519,-651,-0,-18.723,-
Lejlighed36815.659,-674,-0,-19.197,-
Lejlighed21664.611,-566,-0,-15.642,-
Lejlighed31795.519,-651,-0,-18.723,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 3

Lindevænget 20 - 38

2750 Ballerup

Afdeling 3 er en 3 etages bebyggelse fra 1952 opført i røde mursten og beliggende i umiddelbar nærhed af Ballerup bymidte.
Afdelingen ligger tæt ved Ballerup station, hvor der er S-togs forbindelse til både Frederikssund og København, ligesom der er busforbindelse til de fleste steder i Københavnsområdet fra busterminalen, som er beliggende ved Ballerup station. Der er få minutters gang til Ballerup Centeret og gågaden, hvor der er et stort udvalg af såvel dagligvare- som specialvarebutikker.
Der er både daginstitutioner samt byggelegeplads i nærheden, og Grantofteskolen, som afdelingen hører til, ligger ca. 1,5 km derfra.

Antal boliger: 72

Antal mulige rum1234

Faciliteter

1 stk. husdyr tilladt
Komfur
Nogle med altan
Fællesvaskeri
Bolignet
Fjernvarme
Dørtelefon

Nærkort

Afd. 3 - Lindevænget

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 24.11.2016
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk