Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed49866.174,-502,-0,-20.382,-
Lejlighed35896.390,-519,-0,-21.093,-
Lejlighed39886.318,-513,-0,-20.856,-
Lejlighed35866.174,-502,-0,-20.382,-
Lejlighed22624.451,-362,-0,-14.694,-
Lejlighed22604.307,-350,-0,-14.220,-
Lejlighed49896.390,-519,-0,-21.093,-
Lejlighed521128.041,-653,-0,-26.544,-
Lejlighed521158.256,-671,-0,-27.255,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 8

Gl. Skolevej 1 - 17

2750 Ballerup

Afdeling 8 er en lille afdeling opført i 1959.
Afdelingen har i 2015-2017 gennemgået en totalrenovering med bl.a. nye facader, gulve, køkkener og badeværelser.
Bebyggelsen ligger 2 min. gang fra Ballerup S-togstation og Ballerup centrum.
Der er derfor meget fine indkøbsmuligheder i nærheden.
Alle former for daginstitutionstilbud ligger i umiddelbar nærhed og Grantofteskolen, som afdelingen hører til, ligger ca. 1,5 km derfra.

Antal boliger: 45

Antal mulige rum2345

Faciliteter

Fællesvaskeri
1 stk. neutraliseret indekat tilladt
Komfur
Legeplads
Bolignet
Fjernvarme

Nærkort

Afd. 8 - Gl. Skolevej

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 03.10.2018
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk