Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed311097.132,-811,-0,-25.833,-
Ungdomsbolig18332.183,-247,-0,-6.549,-
Ungdomsbolig11342.204,-247,-0,-6.612,-
Ungdomsbolig11382.223,-273,-0,-6.669,-
Ungdomsbolig116392.283,-273,-0,-6.849,-
Ungdomsbolig12402.340,-247,-0,-7.020,-
Ungdomsbolig27452.773,-273,-0,-8.319,-
Ungdomsbolig21462.795,-273,-0,-8.385,-
Lejlighed2120644.165,-480,-0,-15.168,-
Lejlighed23825.357,-592,-0,-19.434,-
Lejlighed3317825.357,-592,-0,-19.434,-
Lejlighed3192865.605,-638,-0,-20.382,-
Lejlighed4176935.988,-679,-0,-22.041,-
Lejlighed198312.129,-301,-0,-7.347,-
Lejlighed2154593.941,-463,-0,-13.983,-
Lejlighed5131097.132,-811,-0,-25.833,-
Lejlighed314815.363,-592,-0,-19.197,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 12

Hedeparken 1 - 7 og 51 - 115,
Magleparken 20 - 126 og 17 - 43

2750 Ballerup

Afdeling 12 er fra 1965 og er selskabets største afdeling, som består af et højhus i 14 etager med eget indkøbscenter i stueetagen, samt en lav bebyggelse i 3 etager.
Afdelingen har en fin disposition, hvor trafikken er separeret fra de bløde trafikanter, som kan bevæge sig på kryds og tværs af bebyggelsen på de mange fine stianlæg. Til afdelingen er der knyttet mange fine og åbne fællesarealer.
I samarbejde med naboafdelingen er der etableret mange forskellige klubber, hvilket gør, at man har mulighed for at dyrke forskellige former for hobbyer.
Afdelingen ligger umiddelbart op ad Hedegårdsskolen, og der er alle former for daginstitutionstilbud i området.
Fra bebyggelsen er der ca. 15 minutters gang til Ballerup station og centrum.

Antal boliger: 1124

Antal mulige rum12345

Faciliteter

Fællesvaskerier
Husdyr ikke tilladt
Komfur
Køl/frys
Selskabslokaler
Legeplads
Bolignet
Fjernvarme
De fleste med lukket altan

Nærkort

Afd. 12 - Hede- / Magleparken

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 14.09.2017
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk