Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed13463.536,-359,-0,-10.902,-
Lejlighed29594.307,-460,-0,-13.983,-
Lejlighed28694.899,-532,-0,-16.353,-
Lejlighed22715.010,-544,-0,-16.827,-
Lejlighed23725.068,-557,-0,-17.064,-
Lejlighed328694.899,-532,-0,-16.353,-
Lejlighed345704.954,-537,-0,-16.590,-
Lejlighed31715.010,-544,-0,-16.827,-
Lejlighed32725.068,-557,-0,-17.064,-
Lejlighed35845.778,-645,-0,-19.908,-
Lejlighed31855.873,-648,-0,-20.145,-
Lejlighed31966.481,-711,-0,-22.752,-
Lejlighed44725.068,-557,-0,-17.064,-
Lejlighed44845.778,-645,-0,-19.908,-
Lejlighed42865.906,-649,-0,-20.382,-
Lejlighed48966.481,-711,-0,-22.752,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 1

Nyvej 23 - 55 og Rugvænget 2 - 8

2750 Ballerup

Afdelingen er boligselskabets første afdeling, som blev opført i 1949.
Byggeriet er opført i 3 etager med røde mursten og fremtræder pænt og indbydende.
Beliggenheden er meget centralt i Ballerup og der er under 5 min. gang til Ballerup Centeret og stationen, hvor der er forbindelse med S-tog både til Frederikssund og København. Desuden er der i forbindelse med stationen busforbindelser til de fleste steder i Københavnsområdet.
Afdelingen er beliggende lige ved Rugvænget skole samt med få minutters gang til alle former for daginstitutioner.

Antal boliger: 126

Antal mulige rum1234

Faciliteter

Fællesvaskeri
Fjernvarme
Alle med lukket altan
Komfur
Selskabslokale
Legeplads
Dørtelefon
Husdyr ikke tilladt
Bolignet

Nærkort

Afd. 1 - Nyvej / Rugvænget

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 26.08.2019
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk