Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed13463.424,-419,-0,-10.902,-
Lejlighed29594.164,-537,-0,-13.983,-
Lejlighed26694.731,-620,-0,-16.353,-
Lejlighed22714.837,-635,-0,-16.827,-
Lejlighed23724.893,-650,-0,-17.064,-
Lejlighed330694.731,-620,-0,-16.353,-
Lejlighed345704.784,-626,-0,-16.590,-
Lejlighed31714.837,-635,-0,-16.827,-
Lejlighed32724.893,-650,-0,-17.064,-
Lejlighed34845.574,-753,-0,-19.908,-
Lejlighed31855.666,-756,-0,-20.145,-
Lejlighed31966.247,-828,-0,-22.752,-
Lejlighed44724.893,-650,-0,-17.064,-
Lejlighed45845.574,-753,-0,-19.908,-
Lejlighed42865.697,-757,-0,-20.382,-
Lejlighed48966.247,-828,-0,-22.752,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 1

Nyvej 23 - 55 og Rugvænget 2 - 8

2750 Ballerup

Afdelingen er boligselskabets første afdeling, som blev opført i 1949.
Byggeriet er opført i 3 etager med røde mursten og fremtræder pænt og indbydende.
Beliggenheden er meget centralt i Ballerup og der er under 5 min. gang til Ballerup Centeret og stationen, hvor der er forbindelse med S-tog både til Frederikssund og København. Desuden er der i forbindelse med stationen busforbindelser til de fleste steder i Københavnsområdet.
Afdelingen er beliggende lige ved Rugvænget skole samt med få minutters gang til alle former for daginstitutioner.

Antal boliger: 126

Antal mulige rum1234

Faciliteter

Fællesvaskeri
Fjernvarme
Alle med lukket altan
Komfur
Selskabslokale
Legeplads
Dørtelefon
Husdyr ikke tilladt
Bolignet

Nærkort

Afd. 1 - Nyvej / Rugvænget

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 03.12.2018
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk