Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed23533.354,-508,-0,-12.561,-
Lejlighed23543.419,-516,-0,-12.798,-
Lejlighed24593.736,-553,-0,-13.983,-
Lejlighed32694.380,-641,-0,-16.353,-
Lejlighed315704.444,-641,-0,-16.590,-
Lejlighed42805.089,-725,-0,-18.960,-
Lejlighed21704.444,-641,-0,-16.590,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 6

Lindevænget 9 - 17

2750 Ballerup

Afdeling 6 er en lille 3 etages bebyggelse fra 1954 opført i røde mursten og beliggende i umiddelbar nærhed af Ballerup bymidte.
Afdelingen ligger tæt ved Ballerup station, hvor der er S-togs forbindelse til både Frederikssund og København, ligesom der er busforbindelse til hele Storkøbenhavn fra busterminalen, som er beliggende ved Ballerup station. Afdelingen ligger umiddelbart ved Ballerup Centeret og med få minutters gang til gågaden, hvor der er et stort udvalg af såvel dagligvare- som specialvarebutikker.
Bebyggelsen ligger i Grantofteskolens skoledistrikt og skolen ligger ca. 1,5 km derfra.
Der er både daginstitutioner samt byggelegeplads i nærheden.

Antal boliger: 30

Antal mulige rum234

Faciliteter

Fællesvaskeri
1 stk. husdyr tilladt
Komfur
Legeplads
Dørtelefon
Bolignet
Fjernvarme

Nærkort

Afd. 6 - Lindevænget

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 23.04.2018
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk