Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Ungdomsbolig12342.567,-314,-0,-7.701,-
Ungdomsbolig11382.867,-351,-0,-8.601,-
Lejlighed11605.456,-494,-0,-14.600,-
Rækkehus220575.174,-465,-0,-13.800,-
Rækkehus210585.282,-476,-0,-14.105,-
Rækkehus24665.889,-520,-0,-15.642,-
Rækkehus23675.985,-529,-0,-15.785,-
Lejlighed22696.115,-540,-0,-16.353,-
Rækkehus21706.213,-546,-0,-16.590,-
Rækkehus27716.265,-557,-0,-16.827,-
Lejlighed22756.577,-588,-0,-17.775,-
Rækkehus32756.577,-588,-0,-17.775,-
Lejlighed21776.742,-592,-0,-18.249,-
Lejlighed22827.147,-632,-0,-19.434,-
Rækkehus32827.147,-632,-0,-19.434,-
Rækkehus314867.415,-657,-0,-20.382,-
Rækkehus414897.685,-689,-0,-21.093,-
Rækkehus431018.573,-764,-0,-23.937,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 18

Klakkehøj 11 - 21, Krogdalen 1 - 45 og 2 - 24,
Langhusgade 1 - 29 og 2 - 34, Stævnetorv 1 - 15 og 2 - 42

2750 Ballerup

Afdeling 18, som er opført i 1991, er en fin tæt, lav bebyggelse, som er placeret i et af Ballerup kommunes byudviklingsområder i Østerhøj.
Afdelingen ligger lige ud til Hjortespringskilen, som er et meget stort grønt område, der strækker sig helt til Dyrehaven.
Til de fleste boliger er der knyttet egne haver. Derudover er der nogle særdeles spændende fællesarealer og et dejligt fælleshus.
Afdelingen ligger i gå-afstand til dagligvarebutik, skole og daginstitutioner.
Der er forbindelse med bus hvert 20. min. både til Ballerup og Måløv S-togstation samt indkøbscentre.

Antal boliger: 91

Antal mulige rum1234

Faciliteter

De fleste med have
Fællesvaskeri
Komfur
Køl/frys
Selskabslokale
Legeplads
Kabel TV
Nogle med altan
1 stk. husdyr tilladt
Fjernvarme

Nærkort

Afd. 18 - Østerhøj

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 11.10.2017
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk