Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed21664.794,-592,-0,-15.642,-
Lejlighed12393.043,-407,-0,-9.243,-
Lejlighed12453.436,-452,-0,-10.665,-
Lejlighed22473.565,-470,-0,-11.139,-
Lejlighed11523.874,-497,-0,-12.324,-
Lejlighed21523.874,-497,-0,-12.324,-
Lejlighed21624.518,-556,-0,-14.694,-
Lejlighed21654.746,-582,-0,-15.405,-
Lejlighed35664.794,-592,-0,-15.642,-
Lejlighed33705.068,-620,-0,-16.590,-
Lejlighed21735.265,-637,-0,-17.301,-
Lejlighed39785.600,-669,-0,-18.486,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 7

Måløv Hovedgade 66 - 70

2760 Måløv

Afdelingen er en lille 3 etages bebyggelse opført i 1957 i røde mursten beliggende lige i midten af Måløv. I 2004 er der påsat nye store åbne altaner.
Afdelingen har sammen med naboafdelingen fået moderniseret alle udearealer, så de fremstår meget flot og indbydende med legepladser, beplantning o. lign.
Afdelingen har et meget fint socialt liv, og i fællesskab driver lejerne et lille beboerlokale, som er rammen om mange gode sociale aktiviteter.
Afdelingen er beliggende i umiddelbar nærhed af skole, daginstitutioner og indkøbsmuligheder. Der er under 5 min. gang til stationen, hvor der er forbindelse med S-tog til både København og Frederikssund.

Antal boliger: 29

Antal mulige rum123

Faciliteter

Alle med åben altan
Fællesvaskeri
Komfur
Legeplads
Dørtelefon
1 stk. neutraliseret indekat tilladt
Bolignet
Fjernvarme

Nærkort

Afd. 7 - Måløv Hovedgade

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 24.11.2016
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk