Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed175302.118,-226,-0,-7.110,-
Lejlighed287765.344,-556,-0,-18.012,-
Lejlighed229795.539,-581,-0,-18.723,-
Lejlighed3190896.203,-653,-0,-21.093,-
Lejlighed4301006.938,-737,-0,-23.700,-
Lejlighed491198.320,-870,-0,-28.203,-
Lejlighed511198.320,-870,-0,-28.203,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 14

Eskebjerggård 2 - 60 og Måløvvang 33 - 39

2760 Måløv

Afdeling 14 er fra 1974 med en spændende arkitektur og god indretning af fællesarealerne.
I afdelingen foregår der mange forskellige sociale aktiviteter, hvorfor der er basis for et spændende liv i afdelingen.
Afdelingen ligger placeret midt i Måløv, med under to minutters gang til indkøbsmuligheder, S-togstation og skole.
Alle former for daginstitutioner ligger også i umiddelbar nærhed af afdelingen.

Antal boliger: 421

Antal mulige rum12345

Faciliteter

De fleste lejemål med komfur
2-3-4 rum med altan/have
1-rum med fransk altan
Vaskemaskine i lejemål
Fællesvaskeri for 1 rums lejemål
1 stk. husdyr tilladt
Legeplads
Selskabslokale
Bolignet
De fleste lejemål med køl/frys
Fjernvarme

Nærkort

Afd. 14 - Eskebjerggård / Måløvvang

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 01.03.2017
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk