Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Ungdomsbolig19252.090,-234,-0,-6.270,-
Lejlighed211655.874,-456,-0,-15.405,-
Lejlighed24686.091,-465,-0,-16.116,-
Lejlighed24686.101,-465,-0,-16.116,-
Lejlighed31796.959,-556,-0,-18.723,-
Lejlighed35796.964,-556,-0,-18.723,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 16

Jørgen Andersensvej 4 - 12

2760 Måløv

Afdeling 16 er en lille afdeling fra 1988 beliggende ud til Måløvs gågade.
Afdelingen har et meget hyggeligt fællesareal og stuelejlighederne har egne haver.
Afdelingen ligger lige op ad indkøbsmuligheder og med under to minutters gang til både Måløv skole og Måløv S-togstation.
Alle former for daginstitutioner ligger i umiddelbar nærhed.

Antal boliger: 34

Antal mulige rum123

Faciliteter

De fleste med have
Fællesvaskeri
Komfur
Køl/frys
Selskabslokale
Dørtelefon
1 stk. neutraliseret indekat tilladt
Fjernvarme
Bolignet

Nærkort

Afd. 16 - Jørgen Andersensvej

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 26.09.2018
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk