Huslejepriser og planskitser

TypeRumAntalKvmHuslejeAconto varmeAntennebidragIndskudPlanskitseVælg
Lejlighed16372.604,-310,-0,-8.769,-
Lejlighed12412.826,-345,-0,-9.717,-
Lejlighed22422.882,-345,-0,-9.954,-
Lejlighed21442.998,-354,-0,-10.428,-
Lejlighed26463.127,-369,-0,-10.902,-
Lejlighed28473.173,-369,-0,-11.139,-
Lejlighed22503.357,-404,-0,-11.850,-
Lejlighed21533.525,-443,-0,-12.561,-
Lejlighed23553.646,-443,-0,-13.035,-
Lejlighed237573.761,-468,-0,-13.509,-
Lejlighed22593.880,-489,-0,-13.983,-
Lejlighed21603.930,-489,-0,-14.220,-
Lejlighed22613.991,-489,-0,-14.457,-
Lejlighed22624.049,-512,-0,-14.694,-
Lejlighed24634.137,-512,-0,-14.931,-
Lejlighed24644.178,-518,-0,-15.168,-
Lejlighed21684.401,-556,-0,-16.116,-
Lejlighed32674.347,-556,-0,-15.879,-
Lejlighed34684.401,-556,-0,-16.116,-
Lejlighed3133734.699,-601,-0,-17.301,-
Lejlighed34744.760,-601,-0,-17.538,-
Lejlighed32754.810,-611,-0,-17.775,-
Lejlighed330784.984,-644,-0,-18.486,-
Lejlighed32795.045,-644,-0,-18.723,-
Lejlighed329805.102,-644,-0,-18.960,-
Lejlighed35845.329,-690,-0,-19.908,-
Lejlighed311855.396,-690,-0,-20.145,-
Lejlighed31915.751,-739,-0,-21.567,-
Lejlighed41784.984,-644,-0,-18.486,-
Lejlighed42795.045,-644,-0,-18.723,-
Lejlighed45845.329,-690,-0,-19.908,-
Lejlighed46855.396,-690,-0,-20.145,-
Lejlighed41865.450,-703,-0,-20.382,-
Lejlighed41875.510,-703,-0,-20.619,-
Lejlighed42905.694,-739,-0,-21.330,-
Lejlighed47915.751,-739,-0,-21.567,-
Lejlighed44935.864,-757,-0,-22.041,-

Denne funktionalitet er ikke anvendelig på smartphones, benyt en desktop for at få det fulde udbytte

Afdeling 5

Bybuen 1 - 17, Ringtoften 2 - 14 og 1 - 71

2740 Skovlunde

Afdeling 5 er en 3 etages bebyggelse fra 1954 opført i gule mursten beliggende i umiddelbar nærhed af Skovlunde bymidte.
Afdelingen har fine store åbne altaner, som er etableret i 1999.
Afdelingen ligger tæt ved Skovlunde station, hvor der er S-togs forbindelse til både Frederikssund og København. Der er få minutters gang til Skovlunde Centeret, hvor der er et godt udvalg af såvel dagligvare- som specialvarebutikker.
Bebyggelsen ligger i Lundebjergskolens skoledistrikt og skolen ligger ca. 500 m. derfra.
Der er både daginstitutioner samt byggelegeplads i nærheden.

Antal boliger: 336

Antal mulige rum1234

Faciliteter

Alle med åben altan
Fællesvaskerier
Bolignet
Husdyr ikke tilladt
Legeplads
Komfur
Fjernvarme
Dørtelefon
Selskabslokaler

Nærkort

Afd. 5 - Bybuen / Ringtoften

SE OGSÅ

Præstevænget 46 | 2750 Ballerup | Telefon: 4497 0886 | CVR: 48904912
Siden er senest opdateret d. 18.04.2017
Vil du have teksten på vores hjemmeside læst højt, kan du hente et lille gratis program på www.adgangforalle.dk - (Åbner nyt vindue)

Baldersbo's website bruger cookies

Ved at benytte vores hjemmeside accepterer du, at der anvendes cookies, som vi benytter til statistik og funktionalitet.
Luk